Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України

Запобігання корупції

Запобігання проявам корупції

Про засади запобігання і протидії корупції

Про запобігання корупції

Про державну службу

Відповідно до частини 9 статті 12 "Фінансовий контроль" закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" від 07.4.2011 №3206-VI оприлюднюємо декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік директора та заступників директора ЦДМЛМ України. Порядок розміщення декларацій – Чижова О.В., Малярчук Т.М., Кирилюк Г.В.

Декларації

Наказ Укрдержархіву Про затвердження Списку осіб, на яких покладено обов’язки з організації роботи щодо запобігання проявам корупції в Укрдержархіві, Державному департаменті СФД та центральних державних архівах (07 грудня 2011 р. №113)

Наказ Укрдержархіву Про затвердження Списку осіб, на яких покладено обов’язки з організації роботи щодо запобігання проявам корупції в Укрдержархіві, Державному департаменті СФД та центральних державних архівах (07 грудня 2011 р. №111)

Наказ Укрдержархіву Про затвердження Списку осіб, на яких покладено обов’язки з організації роботи щодо запобігання проявам корупції в Укрдержархіві, Державному департаменті СФД та установах, що належать до сфери управління Укрдержархіву (31 березня 2014 р. №44)
Мова сайту:Цифровий архів ЦДАМЛМ України