Знайомство з Архівом-музеєм триває

7 лютого в Архіві-музеї відбулась оглядова екскурсія для групи слухачів курсу «Діловодство з курсом англійської мови» Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Традиційна оглядова екскурсія складалася з екскурсу в історію будівлі Софійської бурси та Архіву-музею, ознайомлення з основними видами діяльності установи, складом і змістом архівних фондів, огляду експозицій виставкових проєктів.

Кандидат історичних наук, науковий співробітник відділу використання інформації документів Ігор Резнік розповів про основні правила оформлення документації для роботи з архівними документами у читальній залі ЦДАМЛМ України, як здійснюється пошук інформації за допомогою сайту установи та бази даних.

Екскурсію меморіальними кабінетами корифеїв української літератури і мистецтва: Платона Майбороди, Андрія Малишка, Миколи Глущенка, Олександра Довженка провела завідувач сектору зберігання та обліку музейних предметів, кандидат історичних наук Ніна Іванцова.

Архівіст відділу використання, кандидат історичних наук Оксана Бублик ознайомила з експозицією виставкового проєкту «Мистецька колекція в дар Україні» та розповіла про нове надходження цінних музейних предметів від українського художника Адольфа Ошерова з Німеччини.

Нагадуємо, що замовити екскурсії та провести розрахунок можна на сайті ЦДАМЛМ України.

Слідкуйте за новинами та анонсами подій в Архіві-музеї.
https://csam.archives.gov.ua/
https://uk-ua.facebook.com/cdamlmu
https://t.me/csamukrain