Архів-музей відновлює роботу читального залу

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», протоколу № 49 засідання штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 06.07.2020 робота читального залу Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України відновлюється від 13 липня 2020 року.

З метою забезпечення доступу користувачів до документів Національного архівного фонду, що зберігаються в Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України, в період дії в Україні карантину, що виник у зв’язку із поширенням випадків гострої респіраторної хвороби СOVID-19, здійснюємо лише безконтактну реєстрацію, попередній запис користувачів та замовлення документів для роботи в читальному залі:

Звертаємо увагу! В ЦДАМЛМ України запроваджено температурний скринінг (вимірювання температури). Вхід до будівлі особам із симптомами респіраторного захворювання заборонено. При собі необхідно обов’язково мати засоби індивідуального захисту, зокрема респіратори або захисні маски, рукавички.

Читальний зал Архіву-музею працює: пн.-чт. – від 9:00 до 16:30, пт. – від 9:00 до 15:30.

Шановні користувачі, будьте здорові! Чекаємо на вас!