Пам’ятка для користувачів архівної інформації

Для того, щоб дізнатися, чи зберігається потрібний Вам фонд у ЦДАМЛМ України, необхідно зайти на сайт архіву за посиланням https://csam.archives.gov.ua/ і перейти на сторінку «Перелік фондів» за відповідним посиланням, розміщеним у навігаційному меню. Пошук потрібних фондів на зазначеній сторінці можна здійснювати як за номерами фондів, так і за абеткою прізвищ фондоутворювачів.

Якщо в переліку фондів не знайдено потрібного Вам прізвища, то такий фонд на зберігання до ЦДАМЛМ України не надходив.

Звертаємо Вашу увагу: якщо фонд знаходиться на етапі комплектування або описи фонду не відповідають сучасним вимогам їх використання та потребують перероблення чи удосконалення, то документи таких фондів користувачам не видаються до закінчення відповідних робіт. У переліку фондів такі фонди позначені написами («фонд комплектується») або зірочками (***). Після завершення комплектування фонду й укладання опису справ постійного зберігання на сайті архіву в стрічці новин подається відповідна інформація.

Коли Ви знайшли потрібний Вам фонд і переконалися, що він не знаходиться на етапі комплектування та пройшов науково-технічне опрацювання, то для перегляду його описів потрібно перейти на сторінку «Описи фондів», скориставшись відповідним посиланням у навігаційному меню сайту.

На зазначеній сторінці оберіть потрібний Вам діапазон фондів і натисніть на нього лівою клавішею мишки. Наприклад, якщо Вас цікавить ф. 505, потрібний Вам діапазон – фонди з № 501 по № 600.

Після цього з’явиться список фондів обраного діапазону, в якому знайдіть той, який Вас цікавить.

Для того, щоб ознайомитись з його описом / описами, наведіть курсор на напис (оп. 1, оп. 2 і т. ін.) і натисніть ліву кнопку мишки.

Потому перед Вами з’явиться відсканований опис справ постійного зберігання потрібного Вам фонду.

Переглянувши опис, Ви маєте змогу вибрати і замовити для роботи саме ті документи, що Вас цікавлять.

Звертаємо Вашу увагу: щоб отримати потрібні Вам документи на замовленні необхідно обов’язково вказати номер фонду, номер опису, номер одиниці зберігання, заголовок одиниці зберігання, крайні дати документів та кількість аркушів одиниці зберігання.

З повагою, Ваш архів-музей!