Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України

 • ЦДАМЛМ

 • Lions

  ЦДАМЛМ

 • Snowalker

  Колектив

 • Howling

  Укрінформ

 • Sunbathing

  SOS Архів


Художньо-документальна виставка «Архів-музей у просторі і часі» до 50-річчя від дня заснування ЦДАМЛМ України.

Від 17 травня до 15 червня 2016 року у залах Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України тривала масштабна художньо-документальна виставка «Архів-музей у просторі і часі» до 50-річчя від дня заснування ЦДАМЛМ України. Представляємо для ознайомлення онлайн версію частини цієї експозиції.

Виставка висвітлює життя і творчість видатних художників Фотія Красицького, Василя Єрмілова, Вільгельма Котарбінського, Якова Гніздовського, композиторів Миколи Тутковського, Кирила Стеценка, співаків Івана Алчевського, Клари Брун і Оскара Каміонського, Михайла Донця і Марії Донець-Тессейр, режисера Романа Черкашина, актора Степана Шагайди, архітекторів Вікентія Беретті, Олександра Беретті, Валентина Фельдмана, письменників Сигізмунда Кржижанівського, Павла Тичини, Костя Котка, Віри Вовк та інших митців. Більшість документів експоновано вперше.

Виставка покликана привернути увагу фахівців різних спеціальностей до історії ЦДАМЛМ України та історії мистецтва в Україні у ХІХ-ХХІ століттях.

Упорядники експозиції - завідувач сектору просвітньої та виставкової роботи, кандидат мистецтвознавства Ілона Таміліна, головний науковий співробітник сектору, кандидат історичних наук Алевтина Сукало; оформлення виставки – Сергій Дубовик.Мова сайту:

Цифровий архів ЦДАМЛМ України